Bellesa Med Kontakt

Medycyna estetyczna

Nasza klinika oferuje profesjonalne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Udostępniamy naszym Klientom najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie pielęgnacji i dbałości o urodę. Wykorzystywane przeze nas metody opierają się na doświadczeniach światowej Medycyny Estetycznej, Kosmetologii oraz Dermatologii. Dysponujemy nowoczesną aparaturą i korzystamy z najlepszych preparatów. Chcąc zapewnić jak największy komfort i poczucie bezpieczeństwa u swoich Pacjentów, szczegółowo objaśniamy przebieg każdej procedury i stosowanych metod. Informujemy o przewidywanych rezultatach i możliwych powikłaniach. Zależy nam, aby pacjenci świadomie podejmowali decyzje. Dobór właściwych procedur pozwala nam na osiągnięcie pożądanych efektów w relatywnie krótkim czasie.

Wygładzanie zmarszczek BOTOKSEM

Lecznie bruksizmu botoksem

Leczenie nadpotliwości botoksem

Wypełniacze oraz powiększanie i modelowanie ust

Lipoliza

Mezoterapia igłowa

Leczenie łysienia

Nici liftingujące First Lift (PDO)

Nici liftingujące haczykowe (COG)

Osocze bogatopłytkowe

3D NATURAL LIFT Lifting twarzy

Linerase terapie KOLAGENOWE


Wygładzanie zmarszczek botoksem

Toksyna botulinowa stosowana w odpowiednich dawkach znalazła zastosowanie terapeutyczne w takich dziedzinach medycyny jak okulistyka, czy neurologia, a także medycyna estetyczna – jako środek przeciwzmarszczkowy, efektywny w niwelowaniu zmarszczek mimicznych. Preparat toksyny botulinowej dostępny w tych zastosowaniach, znany jest pod nazwą Botoks. Stosuje się go w niskich dawkach, w dokładnie określonej ilości dla danego Pacjenta, dzięki czemu zabieg jest w pełni bezpieczny i kontrolowany.

Przebieg zabiegu

Zabieg jest przeprowadzany przez wykwalifikowanego lekarza. Toksyna botulinowa jest aplikowana w ściśle określone miejsce za pomocą jednorazowej strzykawki z bardzo cienką igłą. Dzięki temu działa ona tylko w obrębie tych mięśni, w które została podana. Nie jest bolesny, więc nie wymaga znieczulenia. W przypadku dużej wrażliwości na ból może zostać podane znieczulenie miejscowe. Nawet pojedynczy zabieg Botoksu daje korzyść dla naszej skóry, która poprzez zablokowanie ruchów mięśni, odpoczywa, przedłużając swoją młodość o okres działania toksyny.

Zalecenia do stosowania botoksu:

  • Kurze łapki
  • Zmarszczki między brwiami i poprzeczne czoła
  • Ukośna zmarszczka u nasady nosa
  • Zmarszczki na brodzie
  • Zmarszczki „palacza” nad górną wargą
  • Opadające kąciki ust
  • Opadająca linia brwi i czoła
  • Opadające powieki
  • Uśmiech dziąsłowy

Dla kogo botoks?

Toksynę botulinową z dobrymi efektami można stosować zarówno u osób młodych, u których zmarszczki nie są jeszcze głębokie i często udaje się całkowicie je zlikwidować, jak i u starszych pacjentów gdzie dochodzi do znacznego zmniejszenia się już istniejących oraz zahamowania tworzenia się nowych zmarszczek. Twarz wygląda naturalnie, a jej wyraz łagodnieje.

Całkowite usunięcie zmarszczek bardzo głębokich może wymagać zabiegu uzupełniającego w postaci wypełnienia zmarszczek kwasem hialuronowym. Zabieg botoks można łączyć z innymi metodami liftingu twarzy.


Czas zabiegu: 15 -20 minut
Okres, po którym widać efekty: Pierwsze efekty w ciągu 2-3dni, pełen efekt po 7 dniach
Okres utrzymania efektów po zabiegu: Ok. 4-6 miesięcy
Okres trwania całego leczenia: Ok. 2 lata

Proponowane zabiegi:

Zmarszczki pionowe czoła 500 zł
Zmarszczki poziome czoła 550 zł
Zmarszczki wokół oczu („kurze łapki”) 550 zł
„Kamienista” broda 300 zł
Korekta brwi, „uniesienie” (brow list) 350 zł
„Zmarszczki palacza 350 zł
Opadający kącik ust 300 zł