Bellesa Med Kontakt


Nasz personel

W Bellesa-Med pracownicy to osoby o wysokich kwalifikacjach zawodowych dla których praca to również życiowa pasja. To absolwenci najlepszych polskich uczelni medycznych mający wieloletnie doświadczenie zawodowe. Dobierając personel kierowaliśmy się wysokimi kwalifikacjami i doświadczeniem oraz umiejętnościami nawiązywania pozytywnych relacji z Klientem.

Medycyna estetyczna, Kosmetologia, Podologia, Rewitalizacja

dr Klaudia Malottki lekarz medycyny estetycznej
Karolina Miłecka Kosmetologia / zabiegi laserem Profesjonalna podologia

Rejestracja

Karolina Zawsze służę pomocą, uśmiechem,
miłym słowem i dobrą kawą lub herbatą.
Karolina Zawsze służę pomocą, uśmiechem,
miłym słowem i dobrą kawą lub herbatą.W związku z dalszym rozwojem Kliniki prowadzimy nabór na wskazane stanowiska APLIKUJ TERAZ

dr Agata Bartosiak (Kowalczyk) lekarz medycyny estetycznej Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Białymstoku.
Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę, aby wykonywać zabiegi zgodnie z najnowszymi wytycznymi. Zajmuje się wykonywaniem zabiegówz z zakresu medycyny estetycznej przy użyciu toksyny botulinowej i odbudową estetyczną zębów. Poza względami medycznymi i funkcjonalnymi cenię sobie walory estetyczne wykonanych prac. Wykonuję wypełnienia przy użyciu wysoce estetycznego materiału Enamel.
Każdego pacjenta traktuję indywidualnie, zawsze zwracając uwagę na wszystkie aspekty i proponując wiele rozwiązań. Cenię sobie interdyscyplinarne leczenie planując je tak, aby rozwiązać problemy pacjentów.
dr Klaudia Malottki lekarz medycyny estetycznej Jestem absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego.
Medycyna estetyczna jest moją pasją już od czasów studiów. Ukończyłam szereg szkoleń z zakresu toksyny botulinowej, wypełnienia tkanek kwasem hialuronowym i hydroksyapatytem wapnia, mezoterapii igłowej, osocza bogatopłytkowego, lipolizy iniekcyjnej, nici PDO i haczykowych oraz leczenia ewentualnych powikłań.
W swojej pracy stawiam na indywidulane podejście do pacjenta, profesjonalizm, miłą i bezstresową atmosferę oraz ciągły rozwój, tak by zapewnić swoim pacjentom usługi na najwyższym poziomie.
Karolina Miłecka Kosmetologia / Masaże Profesjonalna podologia Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie - Wydział Kosmetologia. Posiadam liczne dyplomy i certyfikaty dokumentujące wiedzę i umiejętności z zakresu kosmetologii. W swoim zawodzie pracuję już ponad 5 lat, cały czas doskonaląc swoje umiejętności praktyczne. Wykonuję wiele zabiegów pozwalających zarówno kobietom, jak i mężczyznom poczuć się wyjątkowo. Wyróżniam się indywidualnym podejściem do każdego klienta, ponieważ żadne paznokcie czy skóra nie wymagają tego samego zabiegu. Najważniejszą rzeczą w moim zawodzie jest uśmiech zadowolonych klientów.
W Bellesa-Med zajmuję się również zabiegami podologicznymi, diagnozowaniem i leczeniem chorób stóp, usuwaniem odcisków, modzeli oraz brodawek a także wyprowadzaniem wrastających paznokci.
Marlena Makijażystka, wizażystka Jestem absolwentką Europejskiej Szkoły Stylizacji SELECT w Warszawie, gdzie zgłębiałam tajniki wizażu oraz makijażu permanentnego metodą piórkową.
Mam doświadczenie w pracy z Klientkami indywidualnymi a także w wykonywaniu makijażu do teledysków. Najmilszym aspektem mojej pracy jest zadowolona Klientka, która dzięki mojej usłudze czuje się piękna i pewna siebie.
Roma Profesjonalna podologia Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie, mam Certyfikowat manikiurzystki SNS
Wykonuję Manicure: Hybrydowy Kosmetyczny Winylux Przedłużanie i utwardzanie naturalnej płytki paznokciowej Pedicure kosmetyczny Zabiegi podologiczne Pedicure dla diabetyków Usuwanie odcisków i modzeli Rekonstrukcja uszkodzonych paznokci Zakładanie klamer przy wrastających paznokciach i odciskach podpaznokciowych Porady specjalistyczne dotyczące pielęgnacji stóp (również u małych dzieci)